Studenti navazujícího magisterského studia bohemistiky pro cizince uspěli v 6. ročníku Mezinárodní konference zahraničních studentů češtiny, kterou pořádalo Studijní středisko Praha (Voršilská) ÚJOP UK ve spolupráci se Zastoupením Evropské komise v ČR. V Soutěži tematických a odborných prezentací v PowerPointu, která se konala on-line ve čtvrtek 6. 5. 2021, se Minami Toyoshima z Japonska umístila na 3. místě se svou prezentací Architekt Antonín Raymond a Nikita Pushkin z Ruska získal čestné uznání za svou prezentaci Moderní etické výzvy třetí dekády 21. století. Studenti uspěli v konkurenci 33 tematických a odborných prezentací, které přednesli zástupci 13 zemí a 15 bohemistických pracovišť.

Úvod > Nástěnka > Studenti Ústavu bohemistických studií uspěli na mezinárodní studentské konferenci