Výlet pro 1. ročník (a ostatní studenty ÚBS FF UK) ZRUŠEN

vzhledem k nízkému zájmu je výlet 8. 10. do Nelahozevsi zrušen

Studenty 1. ročníků bakalářského a navazujícího magisterského programu zveme na společný výlet. Budete mít příležitost seznámit se mezi sebou i poznat krásné místo spojené s českou historií a uměním. Vítání jsou i studenti vyšších ročníků.

Navštívíme krásný renesanční zámek Nelahozeves (prohlídka cca 14:30 – 15:30) a rodný dům Antonína Dvořáka (prohlídka 16:00-16:30), projdeme se naučnou stezkou Antonína Dvořáka. Můžeme se občerstvit v místní restauraci či kavárně, nebo si s sebou vezměte svačinu.

Doprava vlakem z Masarykova nádraží (metro B, stanice Náměstí Republiky, výstup směr Masarykovo nádr.), sraz v sobotu 8. 10., v 11:15 u pokladen.

Vstupné na zámek: dospělý: 150 Kč, student do 26 let: 100 Kč (ISIC nebo jiný průkaz s sebou!),

vstupné rodný dům A. Dvořáka: 70 Kč. Cena jízdného cca 100-120 Kč (jízdenka vlakem tam a zpátky, kdo má průkazku na jízdné po Praze – Lítačku, koupí si jízdenku z Prahy-Sedlce do Nelahozevsi a zpět, v úseku Praha Masarykovo nádraží – Praha-Sedlec platí Lítačka)

Odjezd z Prahy: 8. 10. (so) Praha 11:42 Os 6912, Praha Masarykovo nádraží. #  (přes Praha-Sedlec), příjezd 12:29 Nelahozeves.

Návrat:  8.10. (so) Nelahozeves 17:25  Os 692118:16 Praha Masarykovo nádraží.

Zájemci hlaste se do středy 5. 10. ZDE. Případné dotazy prosím směřujte na e-mail: zuzana.starkova@ff.cuni.cz

Těším se na Vás na viděnou, Zuzana Stárková, ÚBS

Úvod > Nástěnka > Výlet pro 1. ročník (a ostatní studenty ÚBS FF UK) ZRUŠEN