Vyhlášení výběrového řízení na pozici lektora v Mongolsku

Staňte se lektorem/lektorkou českého jazyka v zahraničí

Absolvovali jste vysokoškolské studium v magisterském (nebo doktorském) studijním programu obor český jazyk a literatura? Ovládáte alespoň jeden světový jazyk? Chcete přispět k propagaci a šíření českého jazyka a kultury v zahraničí a zároveň poznat cizí zemi a její kulturu? Pak jste možná ideálním kandidátem na pozici lektora českého jazyka a literatury na zahraničních univerzitách.

Momentálně hledáme lektora/lektorku na National University of Mongolia (www.num.edu.mn), Ulánbátar, Mongolsko pro akademický rok 2023/2024.

Přihlašujte se do 27. dubna 2023.

Budete vyučovat český jazyk a literaturu univerzitní studenty, pořádat kulturní a vzdělávací akce k propagaci české kultury pro veřejnost a spolupracovat s úřady a institucemi zastupujícími Českou republiku v dané zemi.

Upřesňující informace k vyhlášenému výběrovému řízení naleznete na stránkách Domu zahraniční spolupráce:

Informační leták ke stažení zde.

Úvod > Nástěnka > Vyhlášení výběrového řízení na pozici lektora v Mongolsku