Věda a výzkum

 

Vážené studentky, vážení studenti,

dovolte, abychom vám oznámili vyhlášení soutěže o Vnitřní granty FF UK na rok 2017.

Soutěž je otevřena pro magisterské a doktorandské studenty FF UK od 1. 10. do 31. 10. 2016. Podporovány budou jak výzkumné projekty jednotlivých studentů, tak týmové projekty, jednoleté i dvouleté.

V minulých letech byla v rámci této soutěže podpořena celá řada studentských výzkumů, řešitelé se tak zapojili do vědecké činnosti v rámci studovaného oboru.

Návrhy projektů se podávají prostřednictvím nové aplikace https://intes.is.cuni.cz. Pro žadatele je také připraven seminář, který proběhne 13. 10. 2016 na hlavní budově FF UK v místnosti P104 od 10:00 do 12:00. Na něm se studenti mohou seznámit s pravidly soutěže a se způsobem podání návrhu prostřednictvím nové aplikace. Zadávací dokumentaci a další informace naleznete v přílohách emailu nebo na fakultních stránkách grantového oddělení.

Manuál k aplikaci bude uveřejněn na webu v průběhu tohoto týdne.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na grantové oddělení, kontaktními osobami programu jsou Martina Potančok, e-mail:martina.potancok@ff.cuni.cz, tel. 221 619 321 a Romana Hudousková, e-mail: romana.hudouskova@ff.cuni.cz, tel. 221 619 441.

Zadávací dokumentace a příloha.

Úvod > Věda a výzkum