Pozvánka na závěrečnou projekci divadelního semináře ÚBS 17.5. v 17.00

Premiéra filmové povídky Franz Kafka: Dopis otci. Závěrečný projekt Divadelního semináře studentů bohemistiky pro cizince.

17.5.2023 od 17.00

Ústav bohemistických studií srdečně zve na premiérovou projekci výstupního projektu divadelního semináře studentů bohemistiky pro cizince. Projekce se uskuteční v projekčním sále ve 4. patře na náměstí Jana Palacha.

U příležitosti 140. výročí narození autora vytvořily vyučující semináře llona Starý Kořánová a Martina Frejová Krátká spolu se studenty semináře scénář na základě Kafkova Dopisu otci, který následně nastudovali a převedli do filmové podoby. Po projekci, která trvá asi 20 minut, zveme k diskusi o projektu.

Hrají:

Helena Vostry

Simona Li Jianing

Vašek Wu Yuchi

Daria Navolneva

Nina Jin Derong

Šárka Wu Siun

Tereza Chen Hai Xin

Daria Sergeeva

Gabriel Papineschi

Nikita Zhiganov

Režie, produkce: